Vyberte stránku

O Aviation Awards

Aviation Awards jsou letecké ceny udělované těm, kteří jsou aktivní (především) v online letecké komunitě a přispívají tak k propagaci a popularizaci letectví. Kategorie jsou dynamické a budou se do budoucna přizpůsobovat aktuálním trendům doby. Nejsou proto omezené svou formou tvorby a budou se vyvíjet, stejně jako se vyvíjí dnešní svět.

Nejedná se o klasické ceny o nejlepší fotografii letadla, možnost uspět zde má každý. Stačí přítomnost na síti a tvořit něco, co se bude líbit publiku, od psaného blogu, přes instagramový účet po video kanál. Na prvním místě je nadšení pro letecký svět, v jakékoliv formě.

Tento neziskový projekt vznikl za účelem podpory těch, kteří jsou aktivní a přináší inspiraci z leteckého světa online formou.

Sam Chui jako patron Aviation Awards

Záštitu nad anketou převzal světoznámý letecký bloger a vloger Sam Chui. Účast největšího leteckého nadšence světa, který podnikl více jak 1 800 letů a dohromady nalétal přes 3 milióny mil je jen důkazem unikátnosti celé ankety. Více informací o Samu Chui naleznete ZDE

Co můžete očekávat dál

V průběhu celého roku vám budeme přinášet inspiraci a to nejen pro tvorbu, ale i pro osobní rozvoj. Hlavní komunikační kanály Aviation Awards v průběhu roku budou sociální sítě Instagram a Facebook. Na podzim nás pak bude čekat první plnohodnotný ročník, do kterého se bude moci zapojit každý avgeek.

 

Letový plán pro rok 2019

 

Únor 2019 – Nultý ročník Aviation Awards (volba poroty)

Listopad 2019 – Nominace pro 1. ročník Aviation Awards

Prosinec 2019 – Hlasování pro 1. ročník Aviation Awards

přelom 2019/2020 – Vyhlášení 1. ročníku

 

Aviation Awards je projekt zaměřený na vyhledávání talentů, podporu fanoušků letectví a spotterů. Tento neziskový projekt vznikl za účelem podpory těch, kteří jsou aktivní a přináší inspiraci z leteckého světa online formou. Pokud máte zájem a chcete se podílet na rozvoji Aviation Awards, tak nás neváhejte kontaktovat.