Vyberte stránku

Nultý ročník Aviation Awards je složen celkem z 6 kategorií: #crewlife, #event, #press & media, #osobnost, #unlimited a #propadák. V každé kategorii bude oceněno hned několik osobností a subjektů, které byly přínosem pro letectví v České republice a na Slovensku během roku 2018.

 

#crewlife

Zaměřuje se na život a lifestyle posádek a zaměstnanců leteckých společností, letišť nebo přidružených firem pohybujících se v leteckém prostředí.

 

#event

Vybírá nejlepší letecké akce za uplynulý rok a oceňuje práci pořadatelů za přípravu a následnou prezentaci v médiích a online světě.

 

#press & media

Oceňuje kvalitní novinářskou a investigativní práci a vybírá z leteckých, informačních a komunitních serverů.

 

#osobnost

Nejzajímavější a nejúspěšnější lidé v leteckém světě bez ohledu na věk, profesi nebo národnost.

 

#unlimited

Kategorie bez hranic umožňuje ocenit kohokoliv nebo cokoliv. Hlavní parametr pro výběr je přínos pro letectví za poslední rok.

 

#propadák

Ne všechno se povede aneb kategorie, kterou nechce nikdo vyhrát.

 

Nultý ročník je určen převážně pro inspiraci. První a plnohodnotný ročník Aviation Awards je naplánován na přelom roku 2019/2020. Fanoušci se v další fázi budou moci zapojit nejen do hlasování, ale hlavně jako soutěžící. Kategorie budou rozšířeny například o #avgeek #spotter #fanpage #trip apod.

O výběr vítězů nultého ročníku Aviation Awards se postarala porota složená z lidí, kteří mají v oboru letectví letité zkušenosti. Následující ročníky budou kombinací hlasování veřejnosti a poroty.

 

#crewlife

#crewlife

#crewlife

#crewlife

#event of the year 2018

#event

#event

#event

#press & media

#press & media

#press & media

#press & media

#osobnost

#unlimited

#osobnost

#unlimited

#propadák

#propadak

Děkujeme všem účastníkům a přejeme hodně úspěchů do dalšího ročníku.

Team Aviation Awards