Vyberte stránku

Nultý ročník poprvé… Před tím než spustíme opravdu plnohodnotnou anketu Aviation Awards jsme připravili takzvaný „nultý“ ročník a důvodů pro to bylo hned několik. Nápad na vytvoření ankety, která bude hlavně o lidech z leteckého světa vznikl přibližně před rokem, ale jelikož náš tým tvoří lidé, kteří mají své pracovní a soukromé povinnosti a projekt je vytvořen čistě od fanoušků bez finanční a technické podpory třetích stran, potřebovali jsme nějaký ten čas na přípravu projektu. Technické řešení hlasování není jednoduchá záležitost a tak se nejdříve chceme věnovat rozvoji myšlenky a konceptu Aviation Awards a vítěze prvního-nultého ročníku vybírala porota, která byla složená z lidí, kteří mají dlouholeté zkušenosti z leteckého prostředí a online světa. Do prvního ročníku tak máme dostatek času, abychom naše technické možnosti posunuli k hlasování, kde se bude moci zapojit úplně každý.

Zároveň chceme zachovat určitou míru nestrannosti a tak i příští rok budou určité kategorie, které bude hodnotit pouze odborná porota.

Celý koncept vznikl ve volném čase a s obrovským nadšením skupiny lidí, která se snaží o popularizaci letectví ve velice dynamicky se rozvíjejícím se prostředí.

Pokud máte zájem a chcete se podílet na rozvoji konceptu, tak nás neváhejte kontaktovat.

 

Tým Aviation Awards